W nocnym maratonie kręglarskim, który odbył się w piątek 7.06.2013r. zwyciężył Bernard Schmidt wyprzedzając Zenona Dembowego, Bogusława Pietrusiewicza, Piotra Tomczyka, Radosława Cienkiewicza i Ewę Golusik.
Centrum Sportu i Rekreacji wychodząc naprzeciw lawinowo rosnącej ilości mieszkańców uprawiających biegi, biorących udział w różnego rodzaju imprezach biegowych na terenie całego kraju, zaprasza do udziału w I BIEGU O PUCHAR DNI BABIMOSTU na dystansie 3000m. Bieg odbędzie się w sobotę 8 czerwca o godzinie 12,20 na tartanowej bieżni przy hali Olimpia. Odpowiednie zainteresowanie biegiem będzie sygnałem do organizacji kolejnych coraz to większych imprez otwartych. Na zwycięzców czekają nagrody. Zapraszamy.
Wielką atrakcja tegorocznych DNI BABIMOSTU będzie mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami KKS "LECH" OLDBOYS POZNAŃ i LKS "KLON" OLDBOYS BABIMOST. Mecz odbędzie się dnia 08.06.2013r. o godzinie 16,00 na stadionie przy hali Olimpia.
KKS "LECH"POZNAŃ awizuje nastepujący skład:
1. Teodor Napierała - trener,
2. Marek Rzepka - Lech Poznań, reprezentant Polski,
3. Waldemar Kryger - Lech Poznań/ Niemcy, reprezentant Polski,
4. Jacek Przybylski - Lech Poznań, Wisła Kraków,
5. Sławomir Twardygrosz - Śląsk Wrocław, Lech Poznań,
6. Mirosław Okoński - Lech Poznań, HSV Hamburg, AEK Ateny, reprezentant Polski,
7. Arkadiusz Bąk - Lech Poznań, Polonia Warszawa, reprezentant Polski uczestnik MŚ Japonia - Korea,
8. Waldemar Piskuła - Lech Poznań,
9. Paweł Kaczorowski - Legia Warszawa, Lech Poznań, reprezentant Polski,
10. Jarosław Araszkiewicz - Lech Poznań, Legia Warszawa, Turcja, reprezentant Polski,
11. Czesław Owczarek - Lech Poznań,
12. Mariusz Skrzypczak - Lech Poznań,
13. Sławomir Mizgalski - Lech Poznań,
14. Sławomir Najtkowski - Lech Poznań, Niemcy,
15. Andrzej Janeczek - Lech Poznań,
16. Bogusław Pachelski - Lech Poznań, Turcja, reprezentant Polski,
17. Damian Łukasik - Lech Poznań, reprezentant Polski,
18. Paweł Wojtala - Lech Poznań, HSV Hamburg, reprezentant Polski.
LKS "KLON" OLDBOYS BABIMOST listę zawodników trzyma w tajemnicy.
Zapowiada sie wielkie wydarzenie sportowe.
Zapraszamy.
Niżej wymienione osoby oraz przedstawicieli zakładów pracy biorących udział w lidze kręglarskiej zapraszam na Galę wręczenia nagród, która odbędzie się 9 czerwca 2013 r. o godz. 19:00 na scenie przy hali Olimpia.
Dyrektor CSiR
Zdzisław Krupa
I. Kręgle kobiet:
1.Ewa Golusik |
2.Jolanta Kubiak |
3.Ewa Pietrusiewicz |
4.Marzena Reiman |
5.Magdalena Piątyszek |
6.Martyna Wołek |
II. Kręgle mężczyzn:
1. Stanisław Golusik |
2.Damian Kociemba |
3-4.Artur Kustosz i Bernard Schmidt |
5.Zdzisław Krupa |
6.Piotr Prokop |
III.Kręgle – mixty:
1. Ewa i Stanisław Golusik |
2. Martyna i Tomasz Wołek |
3.Malwina Stuła i Zdzisław Krupa |
4.Marianna i Zenon Dembowy |
5.Ewa i Bogusław Pietrusiewicz |
6.Stanisława i Zygmunt Wołek |
IV.Tenis stołowy:
1.Wojciech Starszak |
2.Marek Szwer |
3.Tomasz Grzebielucha |
4.Przemysław Kania |
5.Andrzej Floryszczak |
6. Mariusz Chybin |
V.Table soccer (piłkarzyki):
1.Przemysław Kania |
2.Marek Framm |
3.Zdzisław Krupa |
|
VI.Kręgle - diabetycy:
1.Leszek Król |
2.Henryk Piękoś |
3.Janina Wozińska |
4.Władysław Omilanowski |
5.Jolanta Piękoś |
6.Eugenia Polska |
VII.Kręgle – Uniwersytet Trzeciego Wieku:
1.Stefan Tobolczyk |
2.Piotr Tomczyk |
3.Leszek Król |
4.Halina Tobolczyk |
5.Janina Wozińska |
6.Mirosław Krakowiak |
VIII.Kręgle - liga międzyzakładowa:
1.TFP Babimost |
2.Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost |
3.Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy |
Swedwood Poland S.A, PZU Sulechów, Gról & Syn, Zespół Szkół Nr 1 w Zbąszyniu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, Urząd Miejski w Babimoście, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Sulechowie, Zespół Szkół w Babimoście, Centrum Sportu i Rekreacji.
W trakcie tegorocznych Dni Babimostu odbędzie się szereg imprez towarzyszących. Centrum Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do aktywnego udziału w sportowej ich części dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców Gminy.
Polecamy szczególnie:
7.06.2013 od godziny 18:00 Nocny Maraton Kręglarski
8.06.2013 godzina 9:30 Otwarty turniej tenisa ziemnego o "Puchar Dni Babimostu"
godzina 10:00 miting lekkoatletyczny dla dzieci i młodzieży szkół z naszej Gminy
Program minutowy mitingu:
10:00 60m dz. sc
10:15 60m chł. sc
10:20 p.palantowa dz.
10:30 100m K sc
10:40 100m M sc
10:50 600m dz. sc
11:00 p.palantowa chł.
11:05 600m chł. sc
11:20 400m K sc 11:
11:30 400m M sc
11:35 oszczep K i M
11:40 4x100m dz. sc
11:50 4x100m chł. sc
12:00 4x100m K sc
12:10 4x100m M sc
12:20 Dodatkowy bieg otwarty na dyst. 3000m dla wszystkich chętnych pełnoletnich mieszkańców Gminy
12:35 zakończenie zawodów
- wszystkie biegi seriami na czas
-p.palantowa każdy 3 rzuty
-oszczep każdy 4 rzuty
- dz. i chł. - SP
- K i M - Gimnazjum
9.06.2013 godz. 9:30 Turniej tenisa ziemnego dla dzieci kl. IV - VI dz. i chł.